سامانه های الکترونیکی

برداشت فايل

تمدید مهلت ارسال فایل پایش برنامه توسعه ششم

اطلاعیه 96/10/18 (خبر فوری) :

با عنایت به هم زمانی فرآیند "پیش بینی بودجه سال 1397" و "پایش برنامه توسعه ششم" مهلت ارائه فایل پایش برنامه توسعه ششم ( pb6) از واحدهای دانشگاهی به دبیرخانه استان تا 10 بهمن ماه 1396 و از دبیرخانه استان ها به سازمان مرکزی (دفتر برنامه و بودجه) تا 15 بهمن ماه 1396 تمدید شد.

فرآیند پایش برنامه توسعه ششم

آغاز فرآیند پایش برنامه توسعه ششم

با ابلاغ استانی دستورالعمل پایش برنامه ششم در تاریخ 96/10/9، فرآیند پایش برنامه ششم آغاز شده و واحدهای دانشگاهی تا تاریخ 96/10/30 مهلت خواهند داشت تا ضمن برداشت فایلPb6"" نسبت به ثبت اطلاعات عملکردی سال 1395 خود، مطابق دستورالعمل مربوط و راهنمای فایل، اقدام نمایند.

ضروری است در مهلت مقرر، فایل تکمیل شده روی یک حلقه لوح فشرده همراه با نامه رئیس واحد به دبیرخانه هیأت امنای استان ارسال شود. همچنین دبیرخانه هیأت امنای هر استان تا تاریخ 96/11/5 مهلت خواهد داشت تا پس ازجمع بندی فایل ها با نرم افزار تجمیع استانی (نسخه 1 این برنامه از تاریخ 96/10/12 بروی سایت در بخش دانلود قرار داده شده و قابل برداشت است)، نسبت به ارسال آنها به دفتر برنامه و بودجه سازمان مرکزی اقدام نماید.

(توجه 1 : نرم افزار در محیط office 2016 نوشته شده  و در محیط های Office 2016 , 2010  قابل اجرا است.) 

(توجه 2 : از مرورگرهای Internet Explorer و Google Chrome  برای دانلود استفاده کنید. مرورگر Mozilla Firefox برای دانلود برنامه مناسب نمی باشد .) 

 

(توجه 3 : قبل از هر گونه اقدام، ابتدا Help  برنامه را که به صورت یک عدد فایل Pdf برای شما ارسال شده به دقت مطالعه نمائید .) 

استان های زیر به دلیل تغییرات در تعداد واحدها و به تبع آن  تغییر در نرم افزار، نسبت به برداشت مجدد فایل واحد خود اقدام نموده و دبیرخانه استان ها نیز  فایل استانی را مجدداً برداشت نمایند. فایل جدید"Version2 " می باشد.

استانهای: اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان،کرمان، گلستان،لرستان، مازندران،هرمزگان

 

بارگذاری فایل آنالیز بودجه سال 1396

   قابل توجه همکاران محترم در واحد استان و سایر واحدها و مراکز دانشگاهی:  

 فایل آنالیز بودجه سال 1396 در قسمت برداشت فایل بارگذاری شده است. خواهشمند است فایل مذکور برداشت و سپس   هر  سه ماه یکبار    تکمیل و به استان مربوطه ارسال تا پس از تجمیع توسط مراکز استان به سازمان مرکزی ارسال گردد. 

گزارشات بودجه هیات امنای استانی

خبر فوری

فایل گزارشات بودجه هیات امنای استانی در قسمت دانلود قابل برداشت می باشد. مقتضی است مراکز استان فایل مذکور را در پوشه بودجه تجمیعی استان قرار داده و آنرا اجرا و به روز رسانی نمایند.

تجمیع پیش بینی بودجه سال 1396 استانها

اطلاعیه 95/9/9 (خبر فوری)

قابل توجه همکاران محترم استان فایل تجمیع پیش بینی بودجه سال 1396 استانها در قسمت برداشت فایل بارگذاری شده است. خواهشمند است سریعاً فایل مذکور برداشت شود و اطلاعات درخواستی در جدولهای تعبیه شده تکمیل گردد.