سامانه های الکترونیکی

برداشت فايل

بارگذاری فایل آنالیز بودجه سال 1396

   قابل توجه همکاران محترم در واحد استان و سایر واحدها و مراکز دانشگاهی:  

 فایل آنالیز بودجه سال 1396 در قسمت برداشت فایل بارگذاری شده است. خواهشمند است فایل مذکور برداشت و سپس   هر  سه ماه یکبار    تکمیل و به استان مربوطه ارسال تا پس از تجمیع توسط مراکز استان به سازمان مرکزی ارسال گردد. 

گزارشات بودجه هیات امنای استانی

خبر فوری

فایل گزارشات بودجه هیات امنای استانی در قسمت دانلود قابل برداشت می باشد. مقتضی است مراکز استان فایل مذکور را در پوشه بودجه تجمیعی استان قرار داده و آنرا اجرا و به روز رسانی نمایند.

تجمیع پیش بینی بودجه سال 1396 استانها

اطلاعیه 95/9/9 (خبر فوری)

قابل توجه همکاران محترم استان فایل تجمیع پیش بینی بودجه سال 1396 استانها در قسمت برداشت فایل بارگذاری شده است. خواهشمند است سریعاً فایل مذکور برداشت شود و اطلاعات درخواستی در جدولهای تعبیه شده تکمیل گردد.

بخشنامه دستورالعمل پیش بینی بودجه سال 1396 دانشگاه

 

   بخشنامه دستورالعمل پیش بینی بودجه سال 1396 دانشگاه با امضای ریاست عالی دانشگاه ابلاغ شد.

 

دستورالعمل پیش بینی بودجه سال 1396 دانشگاه سال با تفاوتی مهم و با نگاه عملکرد ی بدنبال افزایش کارایی، اثر بخشی و صرفه اقتصادی در مصرف بودجه دانشگاه می باشد. مهمترین تفاوت دستورالعمل با سال های قبل این است که برای اولین بار در حیات دانشگاه، ثبت های بودجه ای با استفاده از نرم افزار کنترل بودجه باعث می شود که سیستم استاندارد بودجه ای در قالب گام های زیر و با محوریت بودجه ریزی عملکردی (عملیاتی)حاکم شود:

  1. تنظیم موافقت نامه های بودجه                       
  2. تأمین اعتبار بودجه مصوب
  3. تخصیص بودجه                                        
  4. اعتبار بودجه تعهد شده
  5.  پرداخت وجه بودجه تخصیصی  

 

تبعیت از الگوی فوق باعث ایجاد انضباط مالی و بودجه ای شده و همگام با سیستم های بودجه ای روز دنیا می باشد. ریاست عالی دانشگاه، معاونت برنامه ریزی و اداره کل برنامه و بودجه دانشگاه با تأکید ویژه بر اجرای مفاد دستورالمعل، هماهنگی کامل حوزه ها را برای دستیابی به اهداف کیفیت و تثبیت کیفیت در دانشگاه در سایه الگوی فعلی را خواهان هستند.

فایل بخشنامه از طریق لینک زیر قابل دانلود است.   

سومین اجلاس سراسری معاونان و مسئولین برنامه ریزی استانها و واحدهای دانشگاهی

 

خبر مهم

  

          

 

سومین اجلاس سراسری معاونان و مسئولان برنامه‏ ریزی استان ها و واحدهای دانشگاهی در روز دوشنبه مورخ  95/8/3 از ساعت 8/30 تا 18 در سازمان مرکزی دانشگاه –تالار استاد مطهری برگزار خواهد شد.

حضور رؤسای شورای تخصصی برنامه ‏ریزی استان ها، مدیر یا کارشناس برنامه‏ ریزی استان و معاون یا مسئول برنامه‏ ریزی هر یک از واحدهای دانشگاهی  و مراکز آموزشی دارای مجوز رسمی در اجلاس مذکور الزامی است.

همچنین نشست ویژه رؤسای شورای تخصصی برنامه‏ ریزی استان‏ها در روز یکشنبه مورخ 95/8/2 در سازمان مرکزی دانشگاه  از ساعت 14 تا 16 برگزار خواهد شد.